GrandDecor.com.ua -інтернет-крамниця інтер'єрного та фасадного декору. 

Більше 10 років досвіду у сфері декору для інтер'єру та екстер'єру дають нам змогу підібрати для Вас найкращі декоративні елементи для Вашої квартири або дому не витрачаючи зайвих коштів. 

Ми пропонуємо тільки якісні вироби із поліуретану, дюрополімеру та полімеру підвищенної щільності HDPS. 
У дизайні квартири, будинку або офісу Ви можете використати карнизи, багети, молдинги, плінтуса, декоративні елементи, фальшбалки із таких наших колекцій:

GrandDecor 
Нове покоління декоративних елементів. Створені із міцного полімеру HDPS. При високій міцності молдинги, карнизи, плінтуса мають маленьку вагу. Легко монтуються, стійкі до вологи, міцні, не схильні до старіння, фарбуються будь-якими фарбами. У колекції GrandDecor створені карнизи та молдинги для LED освітлення. 

DecoLux
Карнизи, карнизи для Led освітлення, молдинги, плінтуси та плінтуси для Led підсвітки виготовлені із високоякісного дюрополімер високої стійкості та міцності. Не бояться води та не старіють. 
Основною перевагою є ексклюзивне фабричне покриття SuperSatin, яке придає елементам неперевершений вигляд. Карнизи, молдинги та плінтуси вже готові до монтажу та не потребують додаткового фарбування, що заощаджує Ваші кошти.  

GaudiDecor 
це колекція ліпного декору із поліуретану преміум якості. У колекції представлені елементи для класичного дизайну інтер'єру та для сучасного дизайну інтер'єру. 

Harmony
колекція декору для інтер'єру  із поліуретану високої якості. 
Це наша найбільша колекція декору, в яку входять: карнизи, молдинги, плінтуси, стельові розетки, кутові елементи, консолі, рано, пілястри. 
Основна особливість колекції Harmony- це найкраще співвідношення ціни та якості. 

Tesori
декоративні архітектурні елементи для світлодіодних систем непрямого освітлення. TESORI сумісні з усіма типами світлодіодних стрічок.
Елементи колекції виготовлені у двох варіантах:  
Tesori D - виготовлені із екструдованого полістиролу і покриті захисним шаром на основі акрилових полімерів з додавання мармурової крихти і кварцового піску.
Tesori F - виготовлені із поліуретану. 

Art Decor 
Це 3D панелі із поліуретану та  Arxat- декоративні орнаменти, символи та літери із поліуретану. 

DecoWood 
декоративні балки, що імітують природну структуру дерева.
Матеріал, з якого виготовлені балки - структурна піна з поліуретану. 
Виготовлені у різних кольорах. 

Dellos
колекція кольорових молдингів, фризів та карнизів. Містить великий спектр відтінків та кольорів. Декоративні елементи з позолотою та емітацією дерев'яноі структури. 

Prestige Decor
колекція декоративних архітектурних елементів для оформлення фасадів будівель.
Основа виробів виготовлена з пінополістиролу, на яку нанесено міцне пластичне покриття із мармурової крихти, кварцовог піску та з'єднані багатокомпонентним полімером. Товщина покриття «ДарМікс» 2-2,5 мм.